Березнівське вище професійне училище

РЕГІОН Березнівський район                              

АДРЕСА м. Березне, вул. Цiолковського, 2         

ТЕЛЕФОН 0(3653) 56247; факс 0(3653) 56421       

EMAIL vpu_4@ukr.net                                         

ВЕБ http://www.vpu-4.at.ua                             

ГАЛУЗІ Промисловість, Сфера послуг               

КІЛЬКІСТЬ СТУДЕНТІВ, УЧНІВ 430                                                        

ОБСЯГИ НАБОРУ (ДЕРЖАВНЕ ЗАМОВЛЕННЯ):

   - Кравець (9 кл.) - (30)

   - Кравець (11 кл.) - (30)

   - Кравець, закрійник (11 кл.) - (30)

   - Кравець, вишивальник (9 кл.) - (30)

   - Перукар (перукар-модельєр), візажист (11 кл.) - (30)

   - Перукар (перукар-модельєр), манікюрник (11 кл.) - 30)

   - Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення - (30)

 

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД:

 ПТНЗ №4 утворене у 1963 році за наказом Головного управління профтехосвіти №11 від 16. 06. 1963 року. З 1977 року на підставі рішення №54 від 4. 04. 1977 р. Ради Міністрів УРСР училище дає частині учнів паралельно з професією загальну середню освіту. За роки існування мінялись назви: ТУ-23, СПТУ-4, ПТНЗ №4, з 01.10.2002 р. – Вище професійне училище №4, але залишився колектив, створилась база, як найдорогоцінніший скарб, по краплині збиралося все краще, створюючи підвалини для майбутнього.

 За 50 років існування зі стін училища випущено більше 20 тисяч кваліфікованих робітників для сфери побутового обслуговування населення та швейних фабрик Рівненської області по професіях: кравець; кравець-вишивальниця; закрійник; взуттєвик; перукар; слюсар-ремонтник; оператор комп'ютерного набору. Проводиться набір за новими професіями «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «перукар (перукар-модельєр), візажист», «перукар (перукар-модельєр), манікюрник»

 Матеріально-технічна база відповідає всім сучасним вимогам. В училищі є 16 виробничих майстерень, 18 навчальних кабінетів, 2 найсучасніших кабінети інформатики. В комплекс училища входять: навчальний корпус; їдальня на 200 посадових місць; корпус учнівського гуртожитку на 400 місць; бібліотека з книжковим фондом 14 тис. примірників; актовий зал на 250 місць з кіно установкою; медпункт з всіма кабінетами та ізолятором; сучасний стоматологічний кабінет; спортивний зал площею 170 кв. м.

 

 УМОВИ ВСТУПУ:

 Прийом до ДПТНЗ “Березнівське вище професійне училище” проводиться за конкурсом атестатів (свідоцтв) та результатами співбесід. Вступні співбесіди проводяться поетапно протягом всього періоду прийому документів. Учні училища, які успішно закінчили другий ступінь навчання і пройшли кваліфікаційну атестацію, зараховуються на третій ступінь на основі конкурсного відбору згідно з Положенням про вище професійне училище та центр професійно-технічної освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 20.06.2000 р. №225 (z0442-00), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24.07.2000 р. за №442/4663. Випускники інших професійно-технічних навчальних закладів, робітники, особи з числа незайнятого населення, які завершили навчання на другому ступені і мають необхідний рівень кваліфікації з відповідної професії та повну загальну середню освіту, приймаються до ВПУ, шляхом зарахування на третій ступінь професійно-технічної освіти на основі конкурсного відбору.

 

 УМОВИ НАВЧАННЯ:

  В училищі створені необхідні умови для успішного навчання, проживання та відпочинку учнів. Оснащення навчальних приміщень відповідає їх призначенню і дає змогу повністю виконувати навчальні плани та програми.  Всі учні отримують академічну стипендію у розмір 311 гривень. Відмінники навчання - надбавку до стипендії - 40 грн. Іногородні учні забезпечуються місцями в гуртожитку. Для учнів  створені необхідні умови для самостійного приготування їжі. До послуг учнів актова зала на 250 місць, спортивна зала, бібліотека з читальною залою на 58 посадочних місць, фонд бібліотеки містить різноманітні педагогічні, фахові та урядові видання, художню літературу, надаються послуги користування ПК.. В бібліотеці оформлені постійно-діючі виставки новинок навчальної та виховної літератури. Для проведення заходів різних форм використовується, по сучасному оснащена, конференц-зала, яка містить всю потрібну мультимедійну техніку, а також для проведення навчальних занять з використання мультимедії оснащено 3 кабінети.

ДОЗВІЛЛЯ:

 В училищі працюють спортивні гуртки та секції з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, футболу, шахів та шашок, вокального співу. Учні училища мають можливість поглибити свої знання на предметних гуртках.  Для розвитку фізичних якостей учнів є спортивний зал, сучасний стадіон та гімнастичний комплекс. Наші учні є постійними призерами спартакіади ПТНЗ Рівненської області, ансамбль «Орфей має» чисельні нагороди за участь у співочих конкурсах.

 В учнівському гуртожитку, де проживають всі бажаючі учні училища облаштовано кімнату для самопідготовки учнів. До послуг учнів обладнані кухні, побутові кімнати, кімната гігієни жінки, душові та пральня, медичний пункт.