Дубенське вище художнє професійно-технічне училище

РЕГІОН м. Дубно

АДРЕСА вул.Шашкевича 3

ТЕЛЕФОН (03656) 2-20-40; факс (03656) 2-18-69

EMAIL rivneproflitsey@ukr.net

ВЕБ http://www.dubno-proflicey.narod.ru/

ГАЛУЗІ Агропромисловий комплекс, Будівництво, Житлово-комунальне господарство, Промисловість,                     Сфера послуг

КІЛЬКІСТЬ УЧНІВ ( 520)

 

ОБСЯГИ НАБОРУ (ДЕРЖАВНЕ ЗАМОВЛЕННЯ):

 

   - Електрогазозварник, водiй автотранспортних засобiв категорія «С» (60)

   - Облiковець з реєстрацiї бухгалтерських даних, касир (на пiдприємствi,в установi,органiзацiї) (30)

   - Маляр, муляр, штукатур (30)

   - Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (30)

   - Рiзьбяр по дереву та бересту, столяр будiвельний  (30)

 

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД:

 

Історія навчального закладу сягає понад 25 років. На території цього училища раніше була розташована Рівненська обласна школа майстрів сільського будівництва (1965-1980 роки), яка готувала кваліфікованих спеціалістів для сільського господарства в кількості 100 чоловік.

На базі цієї школи наказом Держкомітету Української РСР № 201 від 29.05.1980р. було створено професійно-технічне училище, яке носило назву Дубнівське сільське професійно-технічне училище №7. На підставі наказу обласного управління профтехосвіти №205 від 24.07.1984 р. Дубнівське сільське професійно-технічне училище №7 було перейменовано в Дубнівське середнє професійно-технічне училище №27.

З 1 листопада 1994 р. училище носило назву Дубенське професійно-технічне училище №27. Дубенський професійний ліцей був створений шляхом реорганізації існуючого професійно-технічного училища №27 відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №498 від 30 серпня 2002 року. З 23.12.2013 року навчальний заклад носить назву державний навчальний заклад «Дубенське вище художнє професійно технічне училище»

Професійне училище - це не тільки навчальний заклад, а яскраве втілення дій реформи профтехосвіти в життя, це гармонійне поєднання праці, творчого пошуку, педагогічної майстерності та нестримного прагнення до самовизначення - стати навчальним закладом нового типу.

За роки існування зі стін училища вийшло більше 6 тис. кваліфікованих робітників. Нині в училищі готують фахівців із 8-ми спеціальностей.

Більше 520 учнів - такий контингент училища на сьогоднішній день. З 1993 року очолює діяльність професійного навчального закладу Підкидач С.К. Під його керівництвом проведено реорганізацію в кадровому питанні. Значно зміцнилась та оновилась матеріально-технічна база училища. Завдяки навчально-методичній та матеріально-технічній базі навчання та професійна підготовка здійснюються на рівні сучасних, вимог педагогічної науки та основ сучасних технологій і матеріалів.

 

УМОВИ ВСТУПУ:

  

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ:

На базі 9 класів (термін навчання 3 роки):

   - Електрогазозварник, водiй автотранспортних засобiв категорія «С»;

   - Облiковець з реєстрацiї бухгалтерських даних, касир (на пiдприємствi,в установi,органiзацiї);

   - Маляр, муляр, штукатур;

   - Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення;

   - Рiзьбяр по дереву та бересту, столяр будiвельний;

 

Для вступу необхідно надати:

   - Заяву

   - Свідоцтво про освіту

   - Свідоцтво про народження

   - Фотографії 3х4 – 6 шт.

   - Ідентифікаційний номер

   - Направлення

   - Медичну довідку (форма 085-у)

 

УМОВИ НАВЧАННЯ:

В комплекс професійного училища входять: корпус теоретичних занять з 18-ма навчальними кабінетами; 12 навчально-виробничих майстерень та 4 лабораторії; 3 кабінети інформатики з персональними комп'ютерами в кількості 46 одиниць; гуртожиток на 100 місць. Є актова зала на 240 місць, бібліотека із читальним залом на 30 місць, столярний цех із сучасним обладнанням, спортивний зал, спортивний майданчику тренажерний зал.

 

ДОЗВІЛЛЯ:

Велика увага в училищі приділяється розвитку художньої самодіяльності, спортивно-масовій роботі До послуг учнів функціонують: гурток народного та естрадного співу; спортивні секції з волейболу, боксу, шахів, загально-фізичної підготовки.

В училищі сформувались стійкі традиції-проведення конкурсів, виставок тематичних вечорів, КВК, зустрічей з цікавими людьми.