Вище професійне училище № 29 смт. Володимирець

РЕГІОН Володимирецький район

АДРЕСА смт Володимирець, вул. Київська,49

ТЕЛЕФОН (03634) 2-59-66

EMAIL volod_vpu_29@ukr.net

ВЕБ http://vpu29.ucoz.ua

ГАЛУЗІ Будівництво, Промисловість, Торгівля і громадське харчування

КІЛЬКІСТЬ СТУДЕНТІВ, УЧНІВ 450

 

ОБСЯГИ НАБОРУ (РЕГІОНАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ):

Підготовка кваліфікованих робітників ведеться відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України, виданої акредитаційною комісією за №636179 серія АЕ від 10.03.2015р. в межах ліцензованих обсягів за такими професіями:

 

Назва професії

Вид діяльності

Ліцензований

обсяг

Муляр

Штукатур

Маляр

ППП

90

Кухар

Кондитер

ППП

90

Оператор комп’ютерного набору

Електромеханік з ремонту і обслуговування лічильно-

обчислювальних машин

ППП

60

Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж Електрозварник ручного зварювання

ППП

60

Столяр будівельний

Верстатник деревообробних верстатів

Монтажник гіпсокартонних конструкцій

ППП

60

Штукатур

Лицювальник-плиточник Монтажник гіпсокартонних конструкцій

ППП

60

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

ППП

60

Столяр

Муляр

Монтажник гіпсокартонних конструкцій

ППП

60

Опоряджувальник будівельний

ППП

60

Електромонтажник з освітлення та асвітлювальних мереж Електрозварник ручного зварювання Монтажник санітарно-технічного устаткування

ППП

60

Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж

ПТН

ПК

15

Електрозварник ручного зварювання

ПТН 

ПК

15

Опоряджувальник будівельний

ПТН

ПК

15

 

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД:

На околиці мальовничого поліського селища Володимирець у захистку струнких беріз, розкинуло свої корпуси Вище професійне училище №29. Рік народження - 1966. Ідея про відкриття цього навчального закладу виникла тоді, коли Володимирець став районним центром, що викликало ініціативу і активність його жителів у соціально - економічному розвитку району і селища. Це потребувало висококваліфікованих робітників, які досконало володіли б обраною спеціальністю, створювали своїми руками прекрасне. Спочатку училище функціонувало як сільське професійно-технічне училище №9. Наказом МОН України від 28.11.2001 року за №771 училище реорганізоване у Вище професійне училище №29. Училище здійснює первинну професійну підготовку, професійно-технічне навчання за 13 професіями. Основний напрям - будівельний. За період існування училище підготувало понад 13,5 тисяч кваліфікованих робітників, які поповнили трудові колективи району, міста Кузнецовська, області та України.

УМОВИ ВСТУПУ:

На навчання до вищого професійного училища №29 смт Володимирець приймається молодь, що має базову середню освіту (на термін навчання в училищі - 3 роки) та молодь, що має повну загальну середню освіту (з терміном навчання в училищі - 1.5 р,- 2 р.). Зарахування учнів на навчання проводиться шляхом конкурсного відбору:

 - на основі базової загальної середньої освіти (9 клас) - за результатами середнього балу свідоцтва про базову загальну середню освіту;

 - на основі повної загальної середньої освіти (11 клас) - за результатами середнього балу атестата про повну загальну середню освіту.

Вступники подають заяву на ім’я директора училища за встановленою формою. До заяви необхідно додати:

   - документ про освіту (оригінал);

   - свідоцтво про народження або паспорт (копія);

   - довідку з місця проживання і склад сім'ї;

   - медичну довідку за формою 086 У, виписку всіх щеплень;

   - 4 фотокартки, розміром 3><4см;

   - чорнобильське посвідчення (копія);

   - ідентифікаційний код (копія).

 

УМОВИ НАВЧАННЯ:

Підготовка кваліфікованих робітників в училищі здійснюється за навчальними планами, розробленими відповідно Державних стандартів професійно технічної освіти. Навчальний процес забезпечує поєднання професійної і загальноосвітньої підготовки, яка здійснюється за сучасними вимогами педагогіки та на основі впровадження нових технологій виконання робіт. Оволодівати знаннями та професійними навичками учням допомагає творчий, працьовитий педагогічний колектив, до складу якого входить 62 чол.: майстрів виробничого навчання -26, викладачів - 19, вихователів - 5.

Педагогічний колектив училища основним своїм завданням вважає виховання всебічно розвинутої особистості, здатної адаптуватися в сучасних ринкових умовах. Для реалізації цих завдань, училище має хорошу навчально - виробничу базу, яка створювалась протягом 50 років і оновлення якої завжди в центрі уваги адміністрації училища. В училищі функціонують 22 кабінети, 3 з них - кабінети комп’ютерної справи, в яких зосереджено 48 одиниць сучасних комп’ютерів, підключених до мережі Інтернет. Практичні професійні вміння і навички учні здобувають у 18 майстернях та лабораторіях. Є зварювальний полігон, полігон електромонтажників з відповідно обладнаними робочими місцями.

Учні, зараховані на навчання в училище щомісячно отримують стипендію.

До послуг учнів: бібліотека, актова зала, 2 спортивні зали, 2 гуртожитки, тренажерний зал, медичний пункт, міні-стадіон.

 

ДОЗВІЛЛЯ:

В училищі приділяється велика увага духовному розвитку особистості. Свої нахили і здібності учні можуть реалізовувати, займаючись в гуртках технічної та художньої творчості (юний фотоаматор, відео справа), гуртках художньої самодіяльності (естрадна пісня, танцювальний, вокальний), спортивних секціях.

В училищі стали традиційними конкурси «Чарівна полісянка», «Містер училища», «Ну-мо, козаки», вечір вшанування переможців конкурсів фахової майстерності "Хвала рукам, що творять диво", тематичні вечори, зустрічі з цікавими людьми, туристичні походи до прекрасної перлини Полісся - Воронківське озеро.