Камінь-Каширське вище професійне училище

РЕГІОН: Волинська область

АДРЕСА: м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 44

ТЕЛЕФОН: (03357) 2-34-75, (03357) 2-33-74

E-MAIL: kamvpu@i.ua

ВЕБ: http://kamvpu.ucoz.ua/

ГАЛУЗІ: Будівництво, громадське харчування, професії, загальні для всіх галузей економіки, електротехнічні.

КІЛЬКІСТЬ СТУДЕНТІВ, УЧНІВ (670 осіб)

ОБСЯГИ НАБОРУ (ДЕРЖАВНЕ/РЕГІОНАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ)

   - Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних (25 ос.);

   - Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (25 ос.);

   - Електрогазозварник (25 ос.);

   - Кухар (30 ос.);

   - Кухар, кондитер (30 ос.);

   - Муляр, штукатур (60 ос.);

   - Монтажник гіпсокартонних конструкцій (25 ос.);

   - Маляр, штукатур (50 ос.);

   - Молодший спеціаліст. Будівництво та експлуатація будівель і споруд (15 ос.).

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД:

Камінь-Каширське вище професійне училище було створено на підставі наказу начальника Львівського міжобласного управління профтехосвіти від 20 жовтня 1965 року за номером 393 і носило назву Міське професійно-технічне училище №55.

В 1970 році, у зв’язку з переходом з-під Львівського відомства у Волинське обласне, училище змінює нумерацію з 55-го на 4-е. Враховуючи рівень розвитку матеріально-технічної бази та педагогічний рівень майстерності колективу училища, Міністерством освіти і науки України в 2000 році, згідно наказу від 31.08.2000 року №419, професійно-технічний навчальний заклад було реорганізовано у вище професійне училище №4 м. Каменя-Каширського.

У 2006 році, на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 27.07.2006 року №566, училище було перейменоване на державний професійно-технічний навчальний заклад «Камінь-Каширське вище професійне училище».

За свою історію у стінах училища було підготовлено близько 30-ти тисяч висококваліфікованих фахівців з різних напрямків господарства: будівельного, кулінарного, ІКТ-профілю.

Сучасна матеріальна база училища – це комплекс, який складається з навчального корпусу, гуртожитку на 450 місць, громадсько-побутового блоку (їдальня, спортивний та актовий зали). Навчальна площа становить 5202 м2. Майбутні кваліфіковані робітники здобувають знання і навики у 28 навчальних кабінетах, 11 майстернях, 3 лабораторіях, дегустаційній залі, 3 комп’ютерних класах.

УМОВИ ВСТУПУ:

Прийом учнів до училища проводиться шляхом конкурсного відбору: за результатами середнього бала свідоцтва про базову загальну середню освіту або середнього бала атестата про повну загальну середню освіту; за результатами вступних випробувань; за результатами співбесіди. Конкурсний відбір проводиться поетапно протягом усього періоду прийому документів.

ДОЗВІЛЛЯ:

В училищі створена дієва система гурткової роботи, завдяки якій учні мають змогу виявити і розвинути свій творчий та спортивний потенціал. Діють 2 гуртки художньо-естетичного спрямування: гурток народної пісенної творчості, мистецька студія «Міленіум» та 5 спортивних секцій: баскетбол (хлопці), баскетбол (дівчата), волейбол (хлопці), волейбол (дівчата), футбол.