Колківське вище професійне училище

РЕГІОН Волинська область

АДРЕСА 44661, Волинська область, Маневицький район, смт Колки, вул. Грушевського, 43

ТЕЛЕФОН (03376) 3-26-92

Е-МАІL vpukolky@i.ua

ВЕБ  http://www.kolkyvpu.in.ua

ГАЛУЗІ сільське господарство, харчова промисловість

КІЛЬКІСТЬ УЧНІВ - 435 осіб

ОБСЯГ НАБОРУ (ДЕРЖАВНЕ/РЕГІОНАЛЬНЕ ЗМОВЛЕННЯ) - 206 осіб

 

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД:

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині.

Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Знаменним для педагогічного колективу був 1976 рік: училище було переведене в розряд середнього сільського профтехучилища. Поряд з технічною освітою була введена загальноосвітня підготовка.

80-90 роки – роки злету училища. Було обладнано 12 кабінетів загальноосвітніх, 10 кабінетів і 7 лабораторій фахових предметів. Навчальний полігон, автодром стали найкращими в області і в Україні. У 1979 році присуджено І місце серед сільських професійно-технічних навчальних закладів України. У 1980 році училище занесене на Республіканську дошку пошани. У 1984 році досвід роботи педагогічної ради впроваджували усі професійно-технічні заклади Радянського Союзу.

На базі училища з 1979 по 1981 рр. проводились Всеукраїнські змагання з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.

З 1986 року в училищі стала працювати Республіканська школа передового педагогічного досвіду викладача фахових предметів Р.О. Рудя.

У 1988 році училище зайняло ІІІ місце в Радянському Союзі за організацію збереження техніки.

З 1990 році заклад почав готувати спеціалістів з професій кухар-кондитер та кравець.

Наказом Міністерства освіти України №78 від 24 липня 1992 року Колківське СПТУ-24 було реорганізовано у вище професійне училище.

З 2004 року на базі Колківського ВПУ діє регіональний навчально-практичний центр з підготовки та підвищення кваліфікації фахівців агропромислового виробництва.

 

УМОВИ ВСТУПУ:

http://www.kolkyvpu.in.ua/vstyp.php%5Ei=rules.htm

 1. Прийом до Колківського ВПУ проводиться шляхом конкурсного відбору вступників на навчання:
  1. -за результатами середнього бала свідоцтва про базову загальну середню освіту або середнього бала атестата про повну загальну середню освіту;
 1. Прийом до Колківського ВПУ проводиться шляхом конкурсного відбору вступників на навчання:
  1. -за результатами середнього бала свідоцтва про базову загальну середню освіту або середнього бала атестата про повну загальну середню освіту;
  2. Конкурсний відбір може проводитися поетапно протягом усього періоду прийому документів.
 2. Учні Колківського ВПУ та випускники інших професійно-технічних навчальних закладів з числа незайнятого населення, які успішно закінчили другий ступінь професійно-технічної освіти і пройшли кваліфікаційну атестацію, зараховуються на третій ступінь навчання на основі конкурсного відбору за результатами співбесіди з професійної підготовки.
 3. Зарахування осіб на третій ступінь здійснюється без надання вступником сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.
  1. Зарахування осіб на третій ступінь здійснюється без надання вступником сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.
 4. Особи, які без поважних причин не з'явилися на конкурсний відбір у зазначений за розкладом час або отримали незадовільні результати, до участі у наступних етапах конкурсного відбору не допускаються.

 

ДОЗВІЛЛЯ:

На  базі  Колківського ВПУ  працює  12 предметних гуртків, фольклорний, молодіжний клуб «Дозвілля», історичний клуб «Пошук», психологічний гурток «Етика та психологія сімейного життя»; спортивні секції: настільний теніс, футбол, волейбол, важка атлетика, гурток «СБЗ» та Євроклуб «Крок в ЄС».

Результати  своєї діяльності гуртківці представляють під час предметних тижнів, беруть участь у позаурочних виховних заходах, конкурсах, проектах, спортивних змаганнях,  які  проводилися в училищі та на обласному рівні.

Однією з форм залучення учнів до участі у громадському житті училища, селища, області є учнівське самоврядування. Члени Колківської учнівської республіки  беруть активну участь в організації та проведенні  свят, вечорів, дискотек, екскурсій, походів та інших заходів. 

Важливу роль в учнівському самоврядуванні училища відіграє волонтерський загін «Поклик», члени якого збирають матеріали про воїнів, які загинули в зоні  АТО, допомагають людям похилого віку, долучаються до акцій «Зробимо Україну чистою», «Спільними зусиллями», «Від серця до серця», «Поспішаймо робити добро».