Маневицький професійний ліцей

РЕГІОН Волинська область

АДРЕСА 44600, Маневицький район смт. Маневичі, вул. Снітка, 48

ТЕЛЕФОН (03376) 2-15-17; (03376) 2-13-17

EMAIL licey_mv@ukrpost.ua

ВЕБ www.licey-mv.ho.ua

ГАЛУЗІ 

   - Деревообробне виробництво

   - Транспорт

   - Будівництво

   - Торговельно-комерційна діяльність

КІЛЬКІСТЬ УЧНІВ  – 300 осіб

ОБСЯГИ НАБОРУ  (регіональне замовлення): 159 осіб

   - Слюсар-ремонтник. Тракторист. Водій автотранспортних засобів (кат. «В» і «С») – 26 ос.

   - Столяр будівельний. Муляр -26 ос.

   - Муляр. Штукатур. Маляр -26 ос.

   - Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів.- 30 ос.

   - Штукатур. Маляр – 25 ос.

   - Машиніст крана автомобільного. Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів(кат. «В» і «С») – 28 ос. – термін навчання 1,5 р.

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД:

В 1978 р. за пропозицією Міністерства лісового господарства в смт. Маневичі було розпочато будівництво сільського середнього професійно-технічного училища №8. В 1982 році даний навчальний заклад започаткував свою роботу, де 210 учнів почали отримувати знання з механізаторського та деревообробного профілів. З року в рік база училища поповнювалася новою технікою та засобами навчання. В 1987 р. тут вже навчалось 600 учнів, які отримували знання з професій тракториста-машиніста широкого профілю, машиніста автомобільних кранів, робітника-лісівника верстатника, столяра, водія автомобіля.

У 1992 р. СПТУ №8 перейменовано в професійно-технічне училище №28. А в жовтні 2002 р. наказом Міністерства освіти і науки Маневицьке ПТУ-28 набуло статусу професійного ліцею.

УМОВИ ВСТУПУ:

Прийом до професійного ліцею проводиться шляхом конкурсного відбору вступників на навчання:

   - за рейтинговим списком вступників;

   - за результатами співбесіди;

   - за результатами середнього бала свідоцтва про базову загальну середню освіту або середнього бала атестата про повну загальну середню освіту.

 Для вступу в ліцей необхідно подати такі документи:

Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, що відносяться до категорії дітей-сиріт та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС надаються пільгові умови при прийомі на навчання за умови наявності відповідних документів, наявності заключення медичного закладу про можливість опанування відповідної професії.

ДОЗВІЛЛЯ:

Для організації дозвілля створена матеріальна база, яка включає актову залу, бібліотеку, спортивний зал і майданчик. На території ліцею розміщений гуртожиток, розрахований на 220 місць. Для проживання учнів створені всі необхідні побутові умови: кімната самопідготовки, кімната відпочинку, побутові кімнати, кухні, душова і кімната гігієни.

Навчальний процес в ліцеї поєднується з позакласними заходами: заняттями в гуртках, конкурсами професійної майстерності, вікторинами, тематичними виховними годинами, де учні реалізовують свої творчі здібності, розвивають особистісні якості, показують професійні знання та уміння.

В ліцеї функціонує 13 гуртків, музична студія. Серед них: предметні гуртки, гуртки технічної творчості, гуртки декоративно-прикладного мистецтва, драматичний гурток  музична студія "Срібні дзвіночки".

У ліцеї діє налагоджена система організації виховної роботи. Щосереди проводяться виховні години класного керівника, щочетверга - різнотематичні виховні заходи в гуртожитку. Стало вже доброю традицією в ліцеї проведення таких заходів: козацькі забави, святкові вогники, конкурсно-розважальні програми, конкурси професійної майстерності, предметні тижні, а також заходи, присвячені визначним подіям та датам.

З метою демократизації роботи ліцею діють органи учнівського самоврядування (Рада лідерів, Рада гуртожитку, старостат).