Старовижівський професійний ліцей

РЕГІОН Волинська область

АДРЕСА смт  Стара Вижівка, вул. Забілицька, 4

ТЕЛЕФОН 03346 2-11-06, 2-15-96

E-MAIL  stproflicey@ukr.net

ВЕБ  http://stproflicey.esy.es

ГАЛУЗІ  промисловість; громадське харчування; транспорт; сільське господарство; будівництво

КІЛЬКІСТЬ УЧНІВ -  232 особи

ОБСЯГИ НАБОРУ (РЕГІОНАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ) – 175 осіб

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД:

Старовижівський професійний ліцей створено 1 вересня 1978 року згідно з спільним наказом Державного комітету Ради Міністрів УРСР по професійно-технічній освіті та Українського об’єднання Ради Міністрів УРСР “Укрсільгосптехніка” №32/74 від 22 лютого 1978 року як сільське середнє професійне училище №6.

Наказом обласного управління ПТО Волинської області №114 від 01.08.1984 р. СПТУ №6 реорганізоване в Старовижівське професійно-технічне училище №26 З 1989 року  училище розпочинає підготовку за спеціальністю “Електромонтер по обслуговуванню і ремонту електрообладнання, зайнятий в сільськогосподарському виробництві, водій автомобіля”,а з1991 р. підготовку учнів за спеціальностями “Електрогазозварник, водій автомобіля” та ” Кухар”. З початком фермерського руху (1993р.) виникла потреба у підготовці спеціалістів для ведення фермерського господарства. Влітку 1996 року для набуття необхідної кваліфікації і досвіду фермерської роботи була досягнута домовленість з асоціацією німецьких фермерів для проходження навчальної практики юними господарями на фермах Німеччини. З 2003-2004 навчального року були введені спеціальності ” Робітник фермерського господарства” та “Кухар- кондитер”.

Згідно з наказом міністерства освіти і науки України від 25 грудня 2003 року 
№ 852 “Про вдосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів Волинської області” та наказом обласного управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації № 706 від 26 грудня 2003 року професійно-технічне училище № 26 з 2 січня 2004 року реорганізовано в Старовижівський професійний ліцей. З 2007 року проліцензовано та розпочато підготовку кваліфікованих робітників для будівельної галузі з професії “Муляр, штукатур”. З 2004 року ліцей веде співпрацю з Волинським обласним центром зайнятості з перепідготовки безробітного населення з професій “Кухар”, “Електрогазозварник”, “Підприємець-початківець” За 30 років існування, ліцей підготував понад 7,5 тис. кваліфікованих робітників.

УМОВИ ВСТУПУ:

1. Прийом до ліцею проводиться шляхом конкурсного відбору за рейтинговим списком згідно середнього бала документа про освіту з округленням до десятих частин бала (за 12 бальною шкалою).

Оцінки з документа про повну загальну середню освіту виставлені за п’ятибальною шкалою враховуються так: „3” відповідає „6”„4” відповідає „9”, „5” відповідає „12”.

2. Конкурсний відбір може проводитися поетапно протягом усього періоду прийому документів.

3. Прийом слухачів на перепідготовку або підвищення кваліфікації може здійснюватися шляхом проведення вхідного контролю знань, умінь та навичок відповідно до статті 14 Закону України «Про професійно-технічну освіту».

4. Особи, які без поважних причин не з’явилися на конкурсний відбір у зазначений за розкладом час, до участі у наступних етапах конкурсного відбору не допускаються.

 

ДОЗВІЛЛЯ

Спортивні секції та гуртки художньої самодіяльності