Ринок праці

Волинським ресурсним центром підготовлену інтерактивну візуалізацію дослідження ринків праці Львівської та Рівненської областей. Це дослідження є частиною проєкту, що реалізовано в рамках програми U-LEAD з Європою, що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Німеччиною, Швецією, Данією, Польщею та Естонією, а також впроваджується Німецьким товариством міжнародної співпраці (GIZ)AD з Європою».

Volyn Resource Center has prepared an interactive visualization of the study of the regional labor market in Lviv and Rivne regions. The study was conducted as a part of the project implemented under "U-LEAD with Europe Programme" - the programme funded by the EU, Germany, Sweden, Denmark, Poland and Estonia and implemented by the German Society for International Cooperation (GIZ).


Одним з компонентів цього проекту є вироблення механізму дослідження потреб регіонального ринку праці. Дослідження професійної структури ринку праці здійснено на основі репрезентативного опитування 1797 підприємств. Гранична похибка загальних показників дослідження не перевищує 5%. Опитування проводилося упродовж серпня-жовтня 2018 року. Обробка даних здійснена  за допомогою програмного пакету OCA New Line.

Пошукова система аналізу ринку праці

Для зручності перегляду, ви можете розгорнути аналітичну панель на весь екран.


Ця публікація підготовлена за підтримки Європейського Союзу та його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції. Зміст публікації є виключною відповідальністю його авторів та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди Програми «U-LEAD з Європою», уряду України, Європейського Союзу та його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції. За зміст публікації повну відповідальність несе ЗРНГО "Волинський ресурсний центр".

U-LEAD

Звіт про дослідження ринку праці Рівненської області 2018 року

 

Звіт про дослідження ринку праці Львівської області 2018 року

 

Методичні рекомендації дослідження регіонального ринку праці

 

Дослідження ринку праці Рівненської та Волинської областей 2015 року